Ustawienia

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Chcesz dołączyć do zespołu Mieloch Motocykle?

 Poszukujemy SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA W SKLEPIE INTERNETOWYM

 Twój zakres obowiązków

  • ✓ obsługa klienta w sklepie internetowym
  • ✓ prowadzenie korespondencji e-mail oraz messenger z klientem
    ✓ obsługa połączeń telefonicznych od klientów
    ✓ obsługa zamówień sklepu internetowego
    ✓ współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • ✓ znajomość branży motoryzacyjnej
    ✓ doświadczenie w obsłudze klienta w sklepie internetowym
    ✓ odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    ✓ umiejętność nawiązywania relacji z klientem i zapewnienia wysokiego poziomu obsługi
    ✓ komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    ✓ znajomość programów Microsoft Outlook, Excel, Word
    ✓ swobodne posługiwanie się językiem polskim w mowie i w piśmie
    ✓ znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • ✓ umowę o pracę na pełen etat
    ✓ atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
    ✓ bardzo dobre warunki pracy w dynamicznym zespole i miłej atmosferze
    ✓ pracę stacjonarną w stałych godzinach 9-17
    ✓ przejrzyste zasady i zakres obowiązków
    ✓ wsparcie ze strony zespołu
    ✓ stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
    ✓ perspektywy rozwoju
    ✓ przejrzysty system dodatkowych premii i bonusów
    ✓ bardzo dobrą lokalizację firmy w Poznaniu przy ulicy J. H. Dąbrowskiego 253 - blisko pętli Ogrody
    ✓ bezpłatny parking dla pracowników

Benefity

  • ✓ zniżki na firmowe produkty i usługi
    ✓ spotkania integracyjne
    ✓ brak dress code’u
    ✓ paczki świąteczne

Zainteresowany?
Prześlij Twoje CV na adres praca@mieloch.pl

 Pamiętaj o zawarciu w CV poniższej klauzuli umożliwiającej przeprowadzenie procesu rekrutacji:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Autoforum Mieloch Sosnowski Sp. J. ".

KLAUZULA DO OGŁOSZENIA – REKRUTACJI

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Autoforum Mieloch Sosnowski Sp. J. (Mieloch Motocykle, dalej: Administrator lub Pracodawca) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę lub wysłanych dokumentach rekrutacyjnych. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Autoforum Mieloch Sosnowski Sp. J. z siedzibą w Poznaniu, ul. Narewska 3, 60-401 Poznań, posiadająca nr NIP: 781-00-20-972, nr REGON: 630010887, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 000099337. Administrator nie powołał inspektora ochrony danych osobowych. Kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem wskazanym powyżej lub pod adresem e-mail: daneosobowe@mieloch.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż do 1 roku od daty zgłoszenia, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres wskazany w treści udzielonej przez Ciebie zgody. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie oraz wykorzystali w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres następnych 3 lat, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Autoforum Mieloch Sosnowski Sp. J. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania zgłoszenia”. Możesz wskazać inny okres czasu. Jeżeli przetwarzamy Twoje dane osobowe na podstawie zgody w każdym czasie możesz cofnąć zgodę, w sposób równie prosty jak jej wyrażenie, kontaktując się z nami pisemnie lub mailowo (dane kontaktowe wskazane powyżej). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy (art. 221 §1) lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wskazania tych danych uniemożliwia udział w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek / zdjęcie) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Prosimy o dodanie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autoforum Mieloch Sosnowski Sp. J. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracy.” Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, usług prawnych oraz księgowych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

101 Octane
Afam
Airsal
Aprilia
Ariete
Arreche
Arrow
Artein Gaskets
Athena
BCD
Boyesen
Brembo
BT
Buzzetti
C.C.Products
Carenzi
Castrol
Champion
Chiaravalli
Continental
CPI
Dayco
Deco Color
Dellorto
Derbi